Wylot:
Przylot:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Loty Moskwa

Bilety Lotnicze do Moskwy - Rosja. Moskwa, jako duże i ważne miasto Rosji, posiada trzy ważne porty lotnicze: Szeremietiewo, Domodiedowo i Wnukowo. Mniejszym i obsługującym głównie loty lokalne i czarterowe, jest lotnisko Bykowo.

Miasto Moskwa Rosja

Moskwa to bogata w zawiłą i nierzadko dramatyczną historię stolica Rosji. Miasto liczy sobie łącznie ok. 15 milionów mieszkańców. Na jego rozległym obszarze mieści się rosyjskie centrum polityczne, finansowe i edukacyjne. Współistnieją tutaj przedstawiciele różnych wyznań, co sprzyja budowaniu kulturowej mozaiki, jaka ma miejsce w mieście. Również Moskwa stanowi jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju, dlatego łatwo się do niej dostać, również zza granicy.

Miasto posiada szerokie zaplecze turystyczne, z czego chętnie korzystają rokrocznie tysiące przyjezdnych. Moskwa przyciąga słynnymi na cały świat historycznymi zabytkami i atrakcjami. Kreml i Plac Czerwony, dowody historii Rosji, znajdują się wręcz w rejestrze UNESCO. Obok świadectw historii w Moskwie funkcjonują nowoczesne centra handlowe, najróżniejsze kafejki i restauracje, a także doskonałe muzea i galerie. Dobrze rozbudowana komunikacja miejska pozwala szybko i łatwo przemieszczać się po dzielnicach Moskwy. Do dyspozycji mamy między innymi autobusy i tramwaje, a także słynne moskiewskie metro, którego piękna architektura cieszy się popularnością na całym świecie. W mieście znajduje się także kilkadziesiąt uniwersytetów, które cieszą się doskonałą renomą na skalę kraju.

Moskwa z pewnością nie jest miastem na weekend. Aby lepiej je poznać, trzeba tam pojechać na dłużej. Ale jeśli mamy na ten cel tylko kilka dni, zaplanujmy je jak najdokładniej. Z pewnością w żadnym wypadku Moskwa nie pozwoli nam się nudzić.

Copyrights © 2011-2015. Loty Moskwa - Tanie Loty do Moskwy. Tanie Bilety Lotnicze Moskwa